Opcje przeglądania
Rekomendowane dla Ciebie
Kot Stefan - pakiet 10 książek
Kot Stefan - pakiet 10 książek

150,00 zł

szt.
Sukienka Księżniczki Zosi
Sukienka Księżniczki Zosi

19,99 zł

szt.

Książki dla dzieci, jakie znajdują się w ofercie naszego Wydawnictwa to doskonały pomysł na prezent, wspólne czytanie z dziećmi oraz pomoc dla nauczycieli. Autor Adam Szafraniec porusza w nich kwestie najistotniejsze w życiu dziecka – potrzeby kochania, bezpieczeństwa i wiary w rzeczy niewytłumaczalne. Mądre treści wyzwalające w czytelniku dobro i edukujące w nienachalny sposób, to cechy charakterystyczne oferowanych przez nas książek. Ciekawa fabuła wciąga małych i dużych w świat wykreowany przez Autora, pozwalając poczuć się w nim swobodnie, a powrócić bogatszym o nowe doświadczenia wewnętrzne.

Książka pt. „Liliowy Bór” to przewodnik po sytuacjach wyjątkowych, oparty na prawdziwej historii małego Brajana, który uratował mieszkańców Łódzkiej kamienicy kiedy wybuchł pożar. Sam przypłacił swoje bohaterstwo życiem.

Publikacja pt. „Ten dzień należy do Niego” to opowieść o działaniu Świętego Mikołaja biskupa Miry we współczesnym świecie. Chwytająca za serce i nieoczywista.

Książka pt. „Przymruż oczy a zobaczysz” to z kolei opowieść o przygodach czteroletniej Emilki i siedmioletniego Arka, zwanego Dobrym Duszkiem.

Polecamy nasze publikacje książkowe! Zachęcamy do zakupu i zanurzenia się w świat, w którym bajka przenika się z rzeczywistością, dobro zwycięża, a nadprzyrodzone siły sprzyjają pozytywnym bohaterom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl