Opcje przeglądania
Płyta CD
Wersje instrumentalne
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Rekomendowane dla Ciebie

To niezwykle uroczysta chwila dla każdego młodego adepta rozpoczynającego naukę w szkole podstawowej. Uroczystość wywołuję radość wśród uczniów i niejednokrotnie wyciska łzy z oczu matek, które z boku dumnie spoglądają na swoje pociechy rozpoczynające kolejny ważny etap w życiu jakim jest edukacja w szkole podstawowej. Przez ten czas będą przyswajać wiedzę - poznawać mechanizmy wedle, których funkcjonuje świat, a także rozwiązywać pierwsze matematyczne równania i uczyć się poprawnej polszczyzny. To jak młody człowiek przebrnie przez ten okres rzutuje bezpośrednio na jego przyszłość. Dla nauczycieli to również bardzo ważna chwila gdyż poznają właśnie swoich nowych podopiecznych, za edukację których będą odpowiadać przez kolejne lata. 

Ślubowanie klasy pierwszej - inscenizacja

Uroczystość pasowania na ucznia odbywa się zwykle według określonego scenariusza. Inscenizacja obejmuję zazwyczaj część artystyczną. Występom pierwszaków towarzyszy muzyka i radosne piosenki dobrane specjalnie na tę okoliczność, a także recytacja wierszy. Podczas inscenizacji młodzi uczniowie prezentują wiedzę i umiejętności nabyte w pierwszym miesiącu nauki w szkole podstawowej. W ten sposób zrealizowany scenariusz pasowania na ucznia klasy pierwszej wieńczy uroczystość ślubowania. 

Scenariusz na ślubowanie klasy pierwszej - nasze propozycje

Przygotowaliśmy dla Państwa nieskomplikowany scenariusz na miarę umiejętności pierwszaków. Realizacja przedstawienia nie wymaga przygotowania specjalnej scenografii czy też niestandardowych kostiumów. To prosta jednoaktowa inscenizacja rozpisana na wiele małych ról. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie samego scenariusza, która widoczna jest poniżej. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl