Opcje przeglądania
Rekomendowane dla Ciebie

Kolędy, pastorałki, piosenki świąteczne

W ofercie naszego Wydawnictwa znajdują się płyty z kolędami i pastorałkami, które pozwalają na nowo odkryć radość Bożego Narodzenia. Są to oryginalne utwory, z których część powstała przy tworzeniu scenariuszy bożonarodzeniowych przedstawień (także  w naszej ofercie). Niepowtarzalna muzyka świąteczna i teksty na pewno przypadną do gustu słuchaczom.

Pastorałki dla dzieci

Pastorałki są przeznaczone dla dzieci i to im przede wszystkim pomagają wejść w Tajemnicę Wcielenia. Wpadające w ucho słowa i melodie w piękny sposób opowiadają historię przyjścia Boga na ziemię i przekazują związane z nią prawdy wiary. Nasze kolędy i pastorałki dla dzieci to doskonały sposób na wspólne przeżywanie – we wspólnocie rodzinnej, parafialnej, szkolnej czy przedszkolnej - Świąt Bożego Narodzenia.

Kolędy dla dzieci i dorosłych

Nasze utwory także osobom dorosłym zapewnią chwile wzruszeń i refleksji. Ponadto utwory te doskonale sprawdzą się przy świątecznych występach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tych szczególnych piosenek dla dzieci, wyrażających radość z pojawienia się na świecie Dziecka, które zmieniło bieg historii.

Piosenki świąteczne dla dzieci - zimowe hity

Piosenki świąteczne dla dzieci od Białej Łódki nie są utworami typowo religijnymi. Dotyczą najczęściej św. Mikołaja, choinki, prezentów itp. To zbiór utworów takich jak np. "Piosenka o św. Mikołaju" z albumu "Pomieszanie z poplątaniem" czy "Mikołaju, serca nam drżą" z płyty "Serce, serduszko" oraz innych piosenek bożonarodzeniowych. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl