Opcje przeglądania
Rekomendowane dla Ciebie
Piosenki do książki "Kot Stefan"
Piosenki do książki "Kot Stefan"

15,00 zł

szt.
Liliowy Bór (album mp3)
Liliowy Bór (album mp3)

23,00 zł

szt.
Ogrody (album mp3)
Ogrody (album mp3)

23,00 zł

szt.
Pomieszanie z poplątaniem (album mp3)
Pomieszanie z poplątaniem (album mp3)

23,00 zł

szt.
Superfajna sprawa (album mp3)
Superfajna sprawa (album mp3)

23,00 zł

szt.
Zróbmy coś dobrego (album mp3)
Zróbmy coś dobrego (album mp3)

23,00 zł

szt.

Muzyka dla dzieci, jaką oferuje nasze wydawnictwo, to pojedyncze piosenki, podkłady muzyczne, a także płyty z piosenkami dla najmłodszych i przeznaczone dla nich słuchowiska. Wszystkie utwory, ich teksty i warstwa muzyczna, są profesjonalnie przygotowywane z myślą o małym, ale wymagającym odbiorcy. Pojedyncze piosenki doskonale sprawdzą się na występach czy w konkursach. Z kolei płyty z piosenkami dla dzieci i słuchowiska to idealna propozycja na prezent oraz do słuchania w domu i podczas podróży  samochodem. 

Muzyka dla dzieci - piosenki i słuchowiska

Oferowane przez nas produkty mogą także stanowić pomoc dla nauczycieli, pedagogów oraz katechetów. Wśród utworów każdy znajdzie coś dla siebie i na wybraną okazję. Piosenki i słuchowiska dotykają spraw ważnych w życiu dziecka, rodziny, ale także przedszkola czy szkoły. Poruszane tematy są podane w lekkiej formie i z humorem, która tylko pomaga w przekazywaniu edukacyjnych treści. 

Piosenki dla dzieci na płytach CD 

Piosenki dla dzieci oferowane na naszych płytach to doskonała propozycja do wspólnego rodzinnego słuchania, a także pomoc dla nauczycieli i pedagogów. Wychowanie i dbanie o rozwój dziecka nie może pomijać kontaktu z muzyką, w tym także z tą tworzoną specjalnie dla dzieci. Utwory traktujące o ważnych życiowych sprawach, wyzwalające pozytywne emocje, uwrażliwiające na drugiego człowieka i piękno świata, posiadające walor edukacyjny i dużą dawkę humoru – to wszystko znajdziecie wśród naszych piosenek dla dzieci. Powstają one dla najmłodszych słuchaczy i z myślą o nich.

Piosenki dla najmłodszych i nie tylko

Dziecko to wdzięczny, ale i wymagający odbiorca. Zapewniamy, że zanurzenie się z nim w świat oferowanej przez nas muzyki dla dzieci przyniesie niezapomniane wrażenia! Polecamy płyty piosenkami, a także słuchowiska, w których utwory muzyczne są dopełnieniem opowiadanych historii. Pozwólcie zaistnieć naszym piosenkom w życiu dziecka, a przekonacie się, jak wiele radości wniosą i na jak długo staną się jego częścią! Wspólnie z najmłodszymi dajcie się poprowadzić opowieściom z naszych płyt, a niejedno was rozbawi i zaskoczy! Nasze piosenki dla dzieci to nauka przez zabawę i dużo dobrych emocji! Zaproście je do codziennego życia, na rodzinne spotkania, uroczystości przedszkolne, szkolne, czy parafialne, a ubogacą każdą chwilę. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl