Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się

Piosenki dla dzieci po polsku

Piosenki dla dzieciMuzyka dla dzieci, jaką oferuje nasze wydawnictwo, to pojedyncze piosenki, podkłady muzyczne, a także płyty z piosenkami dla najmłodszych i przeznaczone dla nich słuchowiska. Wszystkie utwory, ich teksty i warstwa muzyczna, są profesjonalnie przygotowywane z myślą o małym, ale wymagającym odbiorcy. Pojedyncze piosenki doskonale sprawdzą się na występach czy w konkursach. Z kolei płyty z piosenkami dla dzieci i słuchowiska to idealna propozycja na prezent oraz do słuchania w domu i podczas podróży  samochodem. Oferowane przez nas produkty mogą także stanowić pomoc dla nauczycieli, pedagogów oraz katechetów. Wśród utworów każdy znajdzie coś dla siebie i na wybraną okazję. Piosenki i słuchowiska dotykają spraw ważnych w życiu dziecka, rodziny, ale także przedszkola czy szkoły. Poruszane tematy są podane w lekkiej formie i z humorem, który tylko pomaga w przekazywaniu edukacyjnych treści. Piosenki dla dzieci oferowane na naszych płytach to doskonała propozycja do wspólnego rodzinnego słuchania, a także pomoc dla nauczycieli i pedagogów.

Wychowanie i dbanie o rozwój dziecka nie może pomijać kontaktu z muzyką, w tym także z tą tworzoną specjalnie dla dzieci. Utwory traktujące o ważnych życiowych sprawach, wyzwalające pozytywne emocje, uwrażliwiające na drugiego człowieka i piękno świata, posiadające walor edukacyjny i dużą dawkę humoru – to wszystko znajdziecie wśród naszych piosenek dla dzieci. Powstają one dla najmłodszych słuchaczy i z myślą o nich. Dziecko to wdzięczny, ale i wymagający odbiorca. Zapewniamy, że zanurzenie się z nim w świat oferowanej przez nas muzyki dla dzieci przyniesie niezapomniane wrażenia! Polecamy płyty piosenkami, a także słuchowiska, w których utwory muzyczne są dopełnieniem opowiadanych historii.

Pozwólcie zaistnieć naszym piosenkom w życiu dziecka, a przekonacie się, jak wiele radości wniosą i na jak długo staną się jego częścią! Wspólnie z najmłodszymi dajcie się poprowadzić opowieściom z naszych płyt, a niejedno was rozbawi i zaskoczy! Nasze piosenki dla dzieci to nauka przez zabawę i dużo dobrych emocji! Zaproście je do codziennego życia, na rodzinne spotkania, uroczystości przedszkolne, szkolne, czy parafialne, a ubogacą każdą chwilę. 

Kielich Goryczy - piosenki + słuchowisko Kielich Goryczy - piosenki + słuchowisko
Cena: 18,00 zł
szt.
Liliowy Bór - piosenki dla dzieci Liliowy Bór - piosenki dla dzieci
Cena: 18,00 zł
szt.
Mam imię - piosenki + słuchowisko Mam imię - piosenki + słuchowisko
Cena: 18,00 zł
szt.
Ogrody Ogrody
Cena: 18,00 zł
szt.
Opowieści z mydlanej banieczki - piosenki + słuchowisko Opowieści z mydlanej banieczki - piosenki + słuchowisko
Cena: 18,00 zł
szt.

Inspirowane Calineczką słuchowisko przeplatane piosenkami, niezwykła historia o rodzącym się życiu...

Pomieszanie z poplątaniem Pomieszanie z poplątaniem
Cena: 18,00 zł
szt.
Pomieszanie z poplątaniem (album mp3) Pomieszanie z poplątaniem (album mp3)
Cena: 14,00 zł
szt.
Radio Smyk SM - Słuchowisko + piosenki Radio Smyk SM - Słuchowisko + piosenki
Cena: 18,00 zł
szt.
Serce, serduszko - piosenki + słuchowisko dla dzieci Serce, serduszko - piosenki + słuchowisko dla dzieci
Cena: 18,00 zł
szt.

Niezwykła historia o Królowej Śniegu, przemianie ludzkiego serca, przyjaźni z psem i o Świętym Mikołaju.

Superfajna sprawa Superfajna sprawa
Cena: 16,00 zł
szt.
Zróbmy coś dobrego (album mp3) Zróbmy coś dobrego (album mp3)
Cena: 13,00 zł
szt.
Sklep jest w trybie podglądu

Sklep internetowy Shoper.pl