Opcje przeglądania
Dostępność
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Rekomendowane dla Ciebie

Piosenki na pasowanie na ucznia i przedszkolaka

Przedstawiamy wyjątkowe piosenki na pasowanie przedszkolaka oraz piosenki na ślubowanie klas pierwszych szkół podstawowych. Czas, w którym wakacje dobiegają końca, oznacza nic innego jak inaugurację nowego roku szkolnego. Dla wielu dzieci ma to związek z zapoczątkowaniem swojej szkolnej przygody.

Piosenki na ślubowanie klas pierwszych

Rozpoczęcie nauki w szkole za każdym razem jest związane z udziałem w uroczystym pasowaniu dzieci na pełnoprawnych członków społeczności szkolnej. Uroczystościom tym towarzyszą wyjątkowe piosenki na ślubowanie pierwszaków bądź radosna piosenka na pasowanie przedszkolaka. Jest to bez wątpienia bardzo ważny moment w życiu każdego malca. Warto więc zadbać o jego wyjątkową oprawę.

Piosenki na ślubowanie pierwszaków

Pierwsze dni w szkole to ogromne emocje i wspomnienia na całe życie. Śpiewane wraz z innymi dziećmi piosenki na pasowanie pierwszaków również pozostają w pamięci maluchów na długie lata. Wybierając piękne i dopasowane do okoliczności piosenki, ślubowanie klasy pierwszej stanie się niezapomnianym i radosnym przeżyciem dla każdego dziecka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl