• Pisk Białego Orła

  Scenariusz

  na Dzień Niepodległości

  Zobacz więcej

 •  

   

   

   

   

  Zobacz więcej

 • Tak on jest Królem

  Tak! On jest Królem!

  nasz bestsellerowy scenariusz jasełek

  Zobacz więcej

Nowości
Taka jest moja modlitwa (podkład mp3)
Taka jest moja modlitwa (podkład mp3)
14,99 zł
szt.
Taka jest moja modlitwa (utwór mp3)
Taka jest moja modlitwa (utwór mp3)
3,50 zł
szt.
Dzieci z Wrześni (podkład mp3)
Dzieci z Wrześni (podkład mp3)
14,99 zł
szt.
Dzieci z Wrześni (utwór mp3)
Dzieci z Wrześni (utwór mp3)
3,50 zł
szt.

Scenariusze przedstawień

W naszej ofercie odnajdziesz następujące scenariusze przedstawień:  scenariusz jasełek - nasze pozycje zostały docenione na wielu przeglądach amatorskich teatrów; scenariusz na Dzień Matki - historie, które uświadamiają ogromną wartość rodziny w życiu dziecka;  scenariusz na Dzień Nauczyciela ze sporą dawką humoru;  scenariusz na 11 Listopada - w naszej ofercie dwie publikacje; scenariusz akademii z okazji 3 maja, scenariusz pasowania na ucznia oraz inne propozycje na popularne święta. Prawdopodobnie jako jedyni przygotowujemy kompleksowe publikacje zawierające unikalny tekst z podpowiedziami odnośnie strojów i scenografii, który można podzielić na krótsze fragmenty bez ingerencji w sens całego przedstawienia. Ponadto każda nasza publikacja wyposażona jest w płytę CD zawierającą ścieżkę dźwiękową - utwory w wersji instrumentalnej oraz w wersji z wokalem, a także efekty dźwiękowe towarzyszące występowi aktorów. Oprócz tego na płycie znajdziecie tekst do wydrukowania oraz projekt plakatu informującego o sztuce (w dwóch rozmiarach). 

Piosenki dla dzieci

Nasz asortyment obejmuje również piosenki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Muzyka została pogrupowana kolejno w cztery kategorie tj. Płyty CD oraz trzy kategorie zawierające utwory z płyt w wersji mp3, a także piosenki świąteczne dla dzieci, piosenki religijne dla dzieci czy piosenki patriotyczne dla dzieci. Wśród produktów cyfrowych można znaleźć całe albumy mp3, pojedyncze utwory w wersji z wokalem oraz podkłady. Proponujemy kilkanaście albumów zespołu muzycznego Baśniowa Kapela, który działalność w sferze twórczości dziecięcej rozpoczął już w 1996 roku i nadal ją kontynuuje, co roku wydając kolejną płytę.

 

Polecane produkty
 • nowość
Wartościowe poradniki
Dlaczego w każdej placówce edukacyjnej powinno działać koło teatralne?

Teatr to szczególny rodzaj sztuki widowiskowej o bogatej tradycji i niebagatelnym wpływie na społeczeństwa i jednostki. Także na wychowanie dzieci i młodzieży. Dziś zarówno oglądanie sztuk teatralnych, jak i udział w ich tworzeniu są powszechnie używane jako środki służącye rozwojowi w sferze emocjonalnej, poznawczej, edukacyjnej i wychowawczej.

Jakie piosenki włączać dziecku?

Piosenka jest dobra na wszystko – trudno się nie zgodzić  z tym stwierdzeniem, które jest tytułem i fragmentem tekstu piosenki Jeremiego Przybory. I choć utwór ten został stworzony dla dorosłych, to z całą pewnością i w świecie dziecka piosenka jest dobra na wszystko.

Jak stworzyć udane przedstawienie?

Praca sceniczna z dziećmi lub młodzieżą to świetny sposób na wszechstronny rozwój i doskonała zabawa dla wszystkich. Jej efekt - udane przedstawienie - to nagroda za wysiłek i zaangażowanie. Co trzeba wiedzieć, aby efekt końcowy zawsze był satysfakcjonujący? Co decyduje o tym, że spektakl jest udany?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl