Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się

Tak! Wierzę! - scenariusz przedstawienia na okres adwentu

Dla przedszkolaków
35
PLN
Tak! Wierzę! - scenariusz przedstawienia na okres adwentu
Tak! Wierzę! - scenariusz przedstawienia na okres adwentu 2 4.83
Tak! Wierzę! - scenariusz przedstawienia na okres adwentu
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
24 godziny
Cena: 35,00 zł
Cena netto: 35,00 zł
szt.

„Tak! Wierzę!” to publikacja zawierająca ten sam scenariusz w dwóch wersjach: „Fiat - niech się tak stanie” - dla uczniów szkół podstawowych i średnich, oraz „Gabryś, Marysia i Zachariasz” - scenariusz dla przedszkolaków.

„Fiat - niech się tak stanie” to scenariusz zawierający dwie historie zwiastowań i nawiedzenia. W akcie pierwszym archanioł Gabriel odwiedza Zachariasza, w akcie drugim – Maryję, a  także ona nawiedza dom Elżbiety i Zachariasza. Z kolei akt trzeci to objawienie krewnym imienia św. Jana i radość Zachariasza z odzyskania mowy. Wszystkie te opowieści przedstawia publiczności Teofil, odczytując list, który otrzymał od św. Łukasza Ewangelisty. „Gabryś, Marysia i Zachariasz” to scenariusz także przedstawiający trzy opisane wyżej historie, tym razem opowiedziane przez samego św. Łukasza. Ewangelista mów prozą, ale już pozostali bohaterowie – wierszem. Ułatwi to przedszkolakom opanowanie ról.

Przedstawienia na podstawie scenariuszy zawartych w „Tak! Wierzę!” doskonale nadają się na czas Adwentu. Można je także wykorzystać jako wstęp do jasełek – oba mogą stworzyć integralną całość ze scenariuszami pt. „Ach! Co za noc!”. Do każdego została stworzona specjalna ścieżka dźwiękowa.

Pliki do pobrania
Odtwarzacz:

Dane techniczne

Autor Adam Szafraniec
ISBN 978-83-63810-04-7
Liczba stron 48
Oprawa Miękka
Płyta CD 1 szt.
Liczba utworów 1
Wersje instrumentalne Tak

Produkty powiązane

Ach! Co za noc! - scenariusz jasełek dla przedszkolaków oraz uczniów klas I-III Ach! Co za noc! - scenariusz jasełek dla przedszkolaków oraz uczniów klas I-III

Publikacja przeznaczona dla przedszkolaków oraz uczniów klas I-III. W tekście odnajdziemy wiele ról dla aniołów. Szczególną odgrywa Archanioł Gabriel, gdyż autor kładzie duży nacisk na tematykę zwiastowania Maryi.

Cena: 65,00 zł

Ach! Co za noc! - dla uczniów - scenariusz jasełek Ach! Co za noc! - dla uczniów - scenariusz jasełek

Publikacja przeznaczona dla uczniów szkół podstawowych (klasy III-VI) i gimnazjów. W tekście odnajdziemy wiele ról dla aniołów. Szczególną odgrywa Archanioł Gabriel, gdyż autor kładzie duży nacisk na tematykę zwiastowania Maryi.

 

Cena: 65,00 zł

Opinie o produkcie (2)

s. Roselina, karmelitanka Dzie
12 lipca 2013

Serdecznie dziękuję, pozdrawiam i cieszę się, że trafiłam do Państwa. Dziękuję za tak dopracowane scenariusze. Niech Pan błogosławi i wspiera tę piękną Państwa pracę…naprawdę to wielkie dzieło Szczęść Boże!


Jaszyneczka
7 sierpnia 2013

Witam serdecznie! Jestem niezwykle szczęśliwa, że udało mi się trafić na Waszą stronę internetową. Wasze scenariusze, utwory są dla mnie źródłem wielkiej inspiracji do działań. Właśnie jestem w trakcie przygotowania jasełek. Jasełka przygotowuję z dziećmi 4 letnimi. Dzieci bardzo szybko uczą się piosenek, z łatwością wchodzą w przypisane im role. I chociaż to dopiero pierwsze próby, osoby, które przypadkiem zajrzą do nas na salę czują dreszczyk emocji... Monika Szyc z Milicza


Sklep jest w trybie podglądu

Sklep internetowy Shoper.pl