Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się

Z prochu i żebra

Dzień Matki
59
PLN
Z prochu i żebra
Z prochu i żebra 5 4.17
in_stock
Dostępność:
średnia ilość
Wysyłka w:
24 godziny
Cena: 59,00 zł
Cena netto: 59,00 zł
szt.

„Z prochu i żebra” to scenariusz przeznaczony do realizacji z przedszkolakami i uczniami szkół podstawowych na wszelkie święta i okazje mające związek z rodziną. Wielość przewidzianych ról i fabuła ciekawie osnuta wokół znanej opowieści o stworzeniu świata pozwalają na zrealizowanie przedstawienia doskonale nadającego się także na przeglądy i festiwale. Wiersz rymowany użyty przy tworzeniu scenariusza pomaga aktorom w opanowaniu ról, a wesołe piosenki dopełniają całości. Scenariusz pozwala w obrazowy i plastyczny sposób pokazać początek świata i człowieka zgodnie z biblijnym opisem. Użycie porównania rodziny do raju, a jej zakładania do stwarzania niesie ze sobą pozytywny przekaz o wartości rodziny w życiu człowieka. Scenariusz okraszony jest sporą dawką humoru, który wybrzmiewa w poszczególnych kwestiach. Realizacja przedstawienia na podstawie tego scenariusza dla dzieci to dobra zabawa i pozytywne emocje pozwalające aktorom i widzom na nowo zachwycić się pięknem stworzenia i rodziny. Życzymy udanych adaptacji!

Pliki do pobrania
Odtwarzacz:

Dane techniczne

Autor Adam Szafraniec
Liczba stron 36
Oprawa Miękka
Płyta CD 1 szt.
Liczba utworów 6
Wersje instrumentalne Tak

Produkty powiązane

Zagubiony czas Zagubiony czas

Spektakl na okoliczność Dnia Rodziny oraz wszelkie inne święta związane z rodziną. Przeznaczony do realizacji przez dzieci w wieku szkolnym oraz przedszkolaków.

Cena: 59,00 zł

Lolek z ciszy niepokalanej Lolek z ciszy niepokalanej

Scenariusz przedstawienia dotyczący dzieciństwa Karola Wojtyły - późniejszego papieża Jana Pawła II. Przeznaczony dla przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. 

Cena: 65,00 zł

Calineczka Calineczka

Publikacja do realizacji przez przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych. Fabuła została oparta na podstawie znanej baśni H. Ch. Andersena. Sztuka może być wystawiona na okoliczność pasowania na ucznia i przedszkolaka, na Dzień Edukacji Narodowej, Dzień Babci, Dzień Matki, na przeglądy i konkursy teatralne.

Cena: 59,00 zł

Opinie o produkcie (5)

Baśka – wych. kl.III z Warszaw
15 lipca 2013

Witam, Panie Adamie. Ach, gdyby Pan widział to, co działo się ostatnio u nas w szkole podczas obchodów Dnia Rodziny…Byłby Pan pewnie zachwycony. Wielka euforia, salwy śmiechu, łzy wzruszenia i owacje na stojąco – tego wszystkiego doświadczyliśmy dzięki scenariuszowi „Z prochu i żebra”, na którego zakup mnie Pan namówił. Na początku byłam pewna obaw. O olbrzymiej pracy nawet nie wspominam, ale… jakież z tego piękne owoce zebrałam! Nie potrafię wyrazić słowami tego co przeżyłam i czego byłam świadkiem. Takie chwile są bezcenne i warto dla nich żyć. Radość, niesamowita radość, której nie można pomieścić w sercu! To było najpiękniejsze święto jakie miało miejsce w naszej szkole. Historia stworzenia świata, Adama i Ewy, a potem pojawiające się dzieci znakomicie wkomponowały się w Dzień Rodziny. Na oczach widza dokonywał się akt stworzenia rodziny – Bożej Rodziny. Piosenka Małe niebo sprawiła, że w sercach rodziców rzeczywiscie zrodziło się małe niebo zabarwione miłością. Będę teraz przekonywała wszystkich w koło do korzystania z Pana scenariuszy, bo wiem, że są znakomite i skazane na sukces. Proszę pisać, dużo pisać, bo jest Pan do tego stworzony. Moje dzieciaczki głośno do Pana wołają: DZIĘKUJEMY!!!


Goska
7 sierpnia 2013

Zrobiłam już dwa scenariusze i żaden mnie nie zawiódł. Jak moja uczennica startowała na festiwalu piosenkito zapłaciłam 200zł za samą aranżacje (jeszcze nie byłam z niej zadowolona)do jednej piosenki. A tutaj w jednym scenariuszu jest kilka i muzyka do scen i różne efekty nie mówiąc o bogatym i pomysłowym tekście. Jeszcze to jest cenne, że wszystko jest świeże, niewyświechtane. Pozdrawiam z Rzeszowa.


Teatrzyk "Ale heca"
7 sierpnia 2013

Z wielką przyjemnością pragniemy donieść, że kolejny Pana scenariusz okazał się rewelacyjny! Przedstawienie Z prochu i żebra przyniosło nam zwycięstwo w XI Wojewódzkim Przeglądzie Przedstawień i Filmów Ekologicznych w Libiążu. Gdyby Pan słyszał te wszystkie ciepłe słowa kierowane pod naszym adresem... Ależ było nam miło. Tyle pochwał i radości... Czekamy teraz na kolejny scenariusz, bo wakacje szybko miną, a od września ruszamy z nowym przedstawieniem. Jakim? Zobaczymy co nam Pan zaproponuje. A tymczasem dziękujemy za dotychczasową współpracę i życzymy owocnych wakacji. Powodzenia!


Kasia
7 sierpnia 2013

Witam. 26 maja daliśmy popis!!!!! Z prochu i żebra. Scenariusz super!!! Rodzice i dyrekcja zachwyceni. Dzieciaki spisały się na medal. Pracy było na 4 miesiące, ale warto było się potrudzić. Scenariusz bardzo wzruszający, momentami śmieszny. Rewelacyjna muzyka, w odpowiedniej tonacji dla dzieci. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Adamem. Jest to człowiek rzetelny i godny polecenia. Odpowiada na każdego maila błyskawicznie i służy pomocą. Pełny profesjonalizm. Serdecznie polecam. Katarzyna Ł. polecam stronkę:www.zsrzepedz.szkolnastrona.pl/index.php?p=ga&idg=mg,27&id=40&action=show


Maria K. z polskiej szkoły w A
7 sierpnia 2013

Właśnie otrzymałam płytę Z prochu i żebra. Jest tak jak pan obiecał. Wzruszająca, radosna, działająca na uczucia i wyzwalająca je muzyka. Dziękuję.


Sklep jest w trybie podglądu

Sklep internetowy Shoper.pl