Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się

Zagubiony czas

Dzień Matki
59
PLN
Zagubiony czas
Zagubiony czas 3 3.45
Zagubiony czas
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
48 godzin
Cena: 59,00 zł
Cena netto: 59,00 zł
szt.

Scenariusz przedstawienia dla dzieci pt. „Zagubiony czas” jest przeznaczony do realizacji z przedszkolakami i uczniami pierwszych klas szkoły podstawowej. Opowiada on wzruszającą historię rodzeństwa, które domaga się uwagi swoich rodziców. Ponieważ prośby zdają się na nic, dzieci wyruszają na poszukiwanie zgubionego czasu mamy i taty. W niebezpiecznej przygodzie towarzyszy im prawdziwie oddany przyjaciel – pies. Czy zakończy się ona szczęśliwie? Czy rodzice w końcu zrozumieją, że dzieci są ich najcenniejszym skarbem i nie warto żałować im czasu i uwagi?

Zapewne już się domyślacie, że tak. W rodzinie miłość musi wygrywać z egoizmem – codziennie. Scenariusz pt. „Zagubiony czas” przypomina o tym rodzicom i uczy dzieci tej prawdy. Jego realizacja przy okazji Dnia Matki i Dnia Ojca w lekkiej formie skłania do refleksji nad wykorzystaniem czasu. Przedstawienie ubogacają piękne piosenki, w tym „Hymn o mamie i tacie”, napisane i skomponowane specjalnie do tego scenariusza. Utwory te można także wykorzystać na akademii z okazji święta mamy i taty.

Pliki do pobrania
Odtwarzacz:

Dane techniczne

Autor Adam Szafraniec
Liczba stron 38
Oprawa Miękka
Płyta CD 1 szt.
Liczba utworów 8
Wersje instrumentalne Tak

Produkty powiązane

Calineczka Calineczka

Publikacja do realizacji przez przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych. Fabuła została oparta na podstawie znanej baśni H. Ch. Andersena. Sztuka może być wystawiona na okoliczność pasowania na ucznia i przedszkolaka, na Dzień Edukacji Narodowej, Dzień Babci, Dzień Matki, na przeglądy i konkursy teatralne.

Cena: 59,00 zł

Z prochu i żebra Z prochu i żebra

Humorystyczny spektakl przeznaczony do realizacji przez dzieci  w wieku szkolnym oraz przez przedszkolaki. Fabuła opowiada o pierwszych rodzicach i stworzeniu świata. Uświetni m.in. takie uroczystości jak Dzień Rodziny czy Dzień Ziemi.

Cena: 59,00 zł

Tropiciele Tropiciele

Spektakl dotyczący kasztanowców. Wszyscy wiemy, że te piękne drzewa od wieków wpisane w nasz polski krajobraz mają problemy. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę, że mogą im skutecznie pomóc. Przedstawienie osnute jest baśnią, lecz zawiera kompendium wiedzy na niniejszy temat.

Cena: 69,00 zł

Opinie o produkcie (3)

Przedszkole nr 4 Wieliczka
12 lipca 2013

Witam serdecznie Chciałam serdecznie podziękować za pomysł i scenariusze na Dzień Matki Z prochu i żebra i Zagubiony czas. Skorzystałyśmy z tego i jesteśmy wszyscy zadowoleni! Dzieci, rodzice i panie Na początku miałyśmy pewne obawy jak zostanie przyjęte tego typu przedstawienie, ale potem okazało się, że to fantastyczny scenariusz i dający dużo do myślenia. Musiałyśmy go trochę zmodyfikować do warunków naszego przedszkola i czasu jaki miałyśmy przeznaczony na występ( zrezygnowałyśmy z początku I aktu i kilku piosenek końcowych). Myślę, że na zakończenie roku wykorzystamy te piosenki Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękujmy


Anna Polonys
7 sierpnia 2013

Dziękuję za wzruszający scenariusz. Myślę, że rodzice będą wzruszeni. Dzieci pięknie śpiewają, piękna historia. Pozdrawiam


Baśka - wych. kl.III z Warszaw
7 sierpnia 2013

Witam, Panie Adamie. Ach, gdyby Pan widział to, co działo się ostatnio u nas w szkole podczas obchodów Dnia Rodziny… Byłby Pan pewnie zachwycony. Wielka euforia, salwy śmiechu, łzy wzruszenia i owacje na stojąco – tego wszystkiego doświadczyliśmy dzięki scenariuszowi Z prochu i żebra, na którego zakup mnie Pan namówił. Na początku byłam pewna obaw. O olbrzymiej pracy nawet nie wspominam, ale… jakież z tego piękne owoce zebrałam! Nie potrafię wyrazić słowami tego co przeżyłam i czego byłam świadkiem. Takie chwile są bezcenne i warto dla nich żyć. Radość, niesamowita radość, której nie można pomieścić w sercu! To było najpiękniejsze święto jakie miało miejsce w naszej szkole. Historia stworzenia świata, Adama i Ewy, a potem pojawiające się dzieci znakomicie wkomponowały się w Dzień Rodziny. Na oczach widza dokonywał się akt stworzenia rodziny – Bożej Rodziny. Piosenka Małe niebo sprawiła, że w sercach rodziców rzeczywiscie zrodziło się małe niebo zabarwione miłością. Będę teraz przekonywała wszystkich w koło do korzystania z Pana scenariuszy, bo wiem, że są znakomite i skazane na sukces. Proszę pisać, dużo pisać, bo jest Pan do tego stworzony. Moje dzieciaczki głośno do Pana wołają: DZIĘKUJEMY!!


Sklep jest w trybie podglądu

Sklep internetowy Shoper.pl