Opcje przeglądania

Przedstawienia bożonarodzeniowe odgrywane są już przez najmłodsze dzieci uczęszczające do przedszkoli. Pierwsze małe sztuki wystawiają dzieci w wieku 3 lat. W ich przypadku konieczne są nieskomplikowane teksty, oparte o proste dialogi i najlepiej pisane wierszem. Dużą rolę odgrywa odpowiednia ścieżka dźwiękowa, która sprawia, iż scenariusz nie jest tak trudny do zrealizowania. Wówczas wiele pozbywamy się zbyt dużej ilości dialogów na rzecz utworów muzycznych, które są zwykle dla najmłodszych dzieci lepiej przyswajalne. 

Z kolei dla starszaków można już pokusić się o nieco bardziej skomplikowany tekst z bogatszą treścią. Wszystko zależy jednak od atrakcyjności sztuki - jeśli tekst jest dla młodych aktorów atrakcyjny oraz do tego dołożymy ciekawą oprawę muzyczną z wpadającymi w uszy pastorałkami, dzieci z pewnością szybko przyswoją tekst, gdyż próby do przedstawienia staną się dla nich zabawą.

W naszym sklepie internetowym odnajdą Państwo bogatą ofertę scenariuszy jasełek dla przedszkolaków. Każda z naszych publikacji zawiera książkę z unikalnym tekstem, zapisem nutowym, płytę CD z zupełnie nowymi pastorałkami w wersji instrumentalnej oraz w wersji z wokalem. Ponadto otrzymują Państwo plakat informujący o spektaklu bożonarodzeniowym do wydrukowania w dwóch formatach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl