Opcje przeglądania
Płyta CD
Wersje instrumentalne
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

To ważne święto dla wszystkich rodziców i ich podopiecznych. Uroczystość ta obchodzona jest praktycznie w każdym przedszkolu oraz w każdej szkole podstawowej. Zwykle uczniowie nagradzają swoich rodziców poprzez wystawienie dla nich przedstawienia o tematyce rodzinnej.Spektakl nierzadko jest wzruszający i w oczach rodziców pojawiają się łzy. Tematyka takich sztuk bywa różna - jedni nauczyciele wybierają tematy poruszający jakiś problem często występujący w naszych domach, z kolei inni decydują się na realizację scenariusza wypełnionego humorem.

Jakąkolwiek tematykę występu wybierzemy, należy pamiętać by jego przekaz był zrozumiały również dla samych dzieci. Czasami zdarza się, iż mali aktorzy wypowiadają kwestie, których tak naprawdę do końca nie rozumieją. Jeżeli dzieci pojmą treść scenariusza z pewnością mocniej zaangażują się w jego realizację, co na pewno poskutkuje sprawnym przygotowaniem sztuki. Pamiętajmy także o muzyce - to ona wprowadza do przedstawienia pewne ożywienie, dopełnia ja i uwydatnia jego sens.

Wydawnictwo Biała Łódka proponuje publikacje na okoliczność Dnia Rodziny przygotowane z myślą o przedszkolakach oraz uczniach szkół podstawowych. Oferowane pozycje zawierają oprócz tekstu oryginalną ścieżkę dźwiękową z utworami w wersji instrumentalnej oraz z wokale

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl