Opcje przeglądania
Płyta CD
Wersje instrumentalne
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Rekomendowane dla Ciebie

Scenariusze ekologiczne stały się bardzo popularne w ostatnich latach ze względu na konieczność uświadamiania społeczeństwa o problemach związanych z zanieczyszczeniem naszej planety oraz o innych czynnikach mających negatywny wpływ na środowisko. Edukuje się już najmłodszych, by wykształcić w nich odpowiednie zachowania i nawyki. W ten sposób staramy się zapobiec degradacji zasobów naszej planety. Realizując scenariusz ekologiczny dzieci uczą się szybko podstawowych zasad dbania o środowisko oraz zostają uświadomione o istnieniu problemu. 

Tego typu przedstawienia realizowane są m.in. przy okazji obchodów Dnia Ziemi lub Dnia Sprzątania Świata. Nauczyciele przygotowują z dziećmi scenariusz o ekologii po czym jest on wystawiany dla reszty grup przedszkolnych lub klas w przypadku szkół. 

W sklepie internetowym Wydawnictwa Biała Łódka zakupią Państwo scenariusz o tematyce ekologicznej przygotowany dla przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych. Publikacja zawiera książkę oraz płytę CD ze ścieżką dźwiękową z podkładami oraz utworami z wokalem. Ponadto na płycie umieszczono tekst scenariusza i plakat w dwóch formatach do wydrukowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl