Opcje przeglądania
Słuchowisko
Wersje instrumentalne
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Nowości
Taka jest moja modlitwa (podkład mp3)
Taka jest moja modlitwa (podkład mp3)
14,99 zł
szt.
Taka jest moja modlitwa (utwór mp3)
Taka jest moja modlitwa (utwór mp3)
3,50 zł
szt.
Dzieci z Wrześni (podkład mp3)
Dzieci z Wrześni (podkład mp3)
14,99 zł
szt.
Dzieci z Wrześni (utwór mp3)
Dzieci z Wrześni (utwór mp3)
3,50 zł
szt.

Kolędy, pastorałki, piosenki świąteczne

W ofercie naszego Wydawnictwa znajdują się płyty z kolędami i pastorałkami, które pozwalają na nowo odkryć radość Bożego Narodzenia. Są to oryginalne utwory, z których część powstała przy tworzeniu scenariuszy bożonarodzeniowych przedstawień (także  w naszej ofercie). Niepowtarzalna muzyka świąteczna i teksty na pewno przypadną do gustu słuchaczom.

Pastorałki dla dzieci

Pastorałki są przeznaczone dla dzieci i to im przede wszystkim pomagają wejść w Tajemnicę Wcielenia. Wpadające w ucho słowa i melodie w piękny sposób opowiadają historię przyjścia Boga na ziemię i przekazują związane z nią prawdy wiary. Nasze kolędy i pastorałki dla dzieci to doskonały sposób na wspólne przeżywanie – we wspólnocie rodzinnej, parafialnej, szkolnej czy przedszkolnej - Świąt Bożego Narodzenia.

Kolędy dla dzieci i dorosłych

Nasze utwory także osobom dorosłym zapewnią chwile wzruszeń i refleksji. Ponadto utwory te doskonale sprawdzą się przy świątecznych występach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tych szczególnych piosenek dla dzieci, wyrażających radość z pojawienia się na świecie Dziecka, które zmieniło bieg historii.

Piosenki świąteczne dla dzieci - zimowe hity

Piosenki świąteczne dla dzieci od Białej Łódki nie są utworami typowo religijnymi. Dotyczą najczęściej św. Mikołaja, choinki, prezentów itp. To zbiór utworów takich jak np. "Piosenka o św. Mikołaju" z albumu "Pomieszanie z poplątaniem" czy "Mikołaju, serca nam drżą" z płyty "Serce, serduszko" oraz innych piosenek bożonarodzeniowych. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl