Polityka prywatności

Szanowni Państwo,

Realizując obowiązek informacyjny, określony w art. 13 RODO informujemy, że:

  • Administratorem Państwa danych jest nasza firma, czyli: F.H.U. BAŚNIOWA KAPELA, skontaktować się z nami można pisząc na adres: Dorota Szafraniec, ul. Jana Pawła II 91, 32-048 Jerzmanowice, lub na adres poczty elektronicznej: wydawnictwo@biala-lodka.pl, basniowakapela@interia.pl, lub dzwoniąc pod numer telefonu: (+48) 796 021 323, 605 250 021 (opłata jak za połączenie standardowe - wg. cennika właściwego operatora).
  • Zbieramy Państwa dane w celu zawarcia umów sprzedaży produktów dostępnych w sklepie internetowym Wydawnictwa Biała Łódka oraz wysyłania informacji o naszych produktach, promocjach i najnowszych ofertach. Podstawą naszego działania w tym zakresie jest dobrowolna zgoda, której możecie Państwo udzielić zaznaczając odpowiedni checkbox na stronie www.biala-lodka.pl na etapach składania zamówienia, rejestracji konta w sklepie, wypełniając formularz kontaktowy oraz zapisując się do naszego newslettera.  Zgoda może zostać przez Państwa wycofana w dowolnym momencie (możecie to Państwo zrobić tu: Wypisanie z subskrybcji. Link służący cofnięciu zgody znajdziecie Państwo także w każdym mailu od nas). Prosimy pamiętać, że cofnięcie zgody odnosi skutek od momentu tego zdarzenia. Dopóki nie dowiemy się, że nie chcecie Państwo otrzymywać naszych wiadomości, nasze działania są zgodne z prawem.
  • Państwa dane będziemy przetwarzać tak długo, jak Państwo się na to zgadzacie. W przypadku wycofania zgody, dane zostaną przez nas usunięte niezwłocznie, nie później niż w terminie 7 dni roboczych od dnia zgłoszenia. To maksymalny czas, który jest nam potrzebny operacyjnie na usunięcie Państwa danych z naszych zasobów.
  • W celu wysyłki maili korzystamy z usług podmiotu przetwarzającego - naszego zaufanego partnera firmy DreamCommerce S.A. oraz home.pl Spółka Akcyjna. Nie przekazujemy Państwa danych innym odbiorcom, ani w EOG ani w państwie trzecim.
  • Każdy z naszych Klientów otrzymuje od nas te same komunikaty. Nie dokonujemy żadnych analiz Państwa preferencji i nie gromadzimy na Państwa temat innych danych bez Państwa wiedzy i odrębnej zgody.
  • W związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych macie Państwo prawo dostępu do nich, ich poprawiania, żądania usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Przysługuje też Państwu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego.

Regulamin naszego sklepu dostępny jest TUTAJ.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl