Książki i płyty dla przedszkoli i szkół podstawowych

Kompletujesz paczki mikołajowe, upominki pod choinkę? Szukasz ciekawych artykułów na nagrody dla dzieci biorących udział w konkursach? Chcesz docenić udział dzieci w zawodach lub przedstawieniu? 

 

W naszej ofercie znajdziesz płyty i książki idealnie nadające się na nagrody, upominki, czy dodatki do gazet i czasopism.

 

Zamów u nas płytę CD lub książkę w ilościach hurtowych! Przy takich zamówieniach gwarantujemy korzystne ceny hurtowe.

 

Przemyślany upominek może posłużyć ewangelizacji i formacji wspólnoty.

 

 

 

NOWOŚĆ!

 

Opowieści z mydlanej banieczki” - słuchowisko o rodzącym się życiu, ilustrowane muzyką i piosenkami. Adresowane do dzieci w wieku wczesnoszkolnym i szkolnym (od 5 do 12 lat).

 

Czy myśleliście kiedyś, co dzieje się z człowiekiem w pierwszych miesiącach rodzącego się życia? Zwykle mówi się, że ten etap ma decydujący wpływ na kształtowanie się osoby. Pierwsze miesiące życia pozostawiają trwały ślad w psychice i wpływają na emocje. „Opowieści z mydlanej banieczki” ilustrują akt stworzenia świata, który dokonuje się pod sercem mamy. Odważę się powiedzieć, że już w tym czasie toczy się swoista „walka” dobra ze złem o człowieka.

 

Zawsze, ale szczególnie w dobie kryzysu demograficznego, powinniśmy tworzyć dobrą aurę wokół ŻYCIA. Gorąco polecamy to muzyczne słuchowisko, szczególnie w ilościach hurtowych.

 

 

 

UWAGA!

 

Płyty CD Baśniowej Kapeli w wyjątkowo niskich cenach. Do wyboru kilkanaście tytułów w znakomitej cenie hurtowej.

- PŁYTY CD Z MUZYKĄ I SŁUCHOWISKAMI DLA DZIECI w etui plastikowym.  

  • ilość 100szt. i więcej cena 9,99 zł za 1 szt.
  • ilość 70–99  - cena 10,30 zł za 1 szt.
  • ilość 40-70  - cena 10,90 zł za 1 szt.
  • ilość 20-40  - cena 11,90 zł za 1 szt.

 

PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ lub PRZELEWEM (termin do uzgodnienia)

 

KSIĄŻKI:

 

  • Ten dzień należy do Niego – ilość hurtowa, to min. 10 szt. Cena 8,99 zł podlega negocjacjom, w zależności od ilości. Istnieje możliwość odręcznej dedykacji od autora (wówczas należy przesłać listę imion dzieci). Powyżej 50 szt. - cena jednostkowa wynosi: 7,99 zł.

 

Książka w oprawie miękkiej (21cm x 21cm) zawiera dwa opowiadania związane ze Św. Mikołajem oraz rozmowy Adama Szafrańca z dziećmi, dotyczące wiary w Św. Mikołaja. W ostatnim rozdziale autor konfrontuje swoje refleksje z przemyśleniami doświadczonymi  w pracy z dziećmi siostrami z zakonu Serafitek i Felicjanek. Rozmowie towarzyszy troska o szósty dzień grudnia. Jak ocalić święto Mikołaja przed zeświedczeniem i zbanalizowaniem? Wywiady z dziećmi i z siostrami to pełna refleksji, ale humorystyczna opowieść, pobudzająca do przemyśleń. Książka jest adresowana do dzieci (5 -12 lat) i do dorosłych. 

 

  • Liliowy Bór – ilość hurtowa to min. 10szt. Cena jednostkowa 7,90 zł (oprawa miękka) i 11,90 zł (oprawa twarda). Powyżej 50 szt. - odpowiednio: 6,90 zł i 9,90 zł.

 

Książka w oprawie twardej i miękkiej – do wyboru (21cm x 21cm). Składa się z dwóch rozdziałów. Dedykowana jest dzieciom w wieku od 4 do12 lat. Niezwykle praktyczny prezent, książka cenna m.in. w zakresie profilaktyki bezpieczeństwa. Z aniołem w tle. Publikacja ta posiada ilustrację muzyczną w postaci płyty CD o takim samym tytule. W komplecie z książką może stać się wartościowym prezentem na wiele lat.

 

  • CD „SERCE, SERDUSZKO” - płyta znakomicie nastrajająca dzieci do spotkania ze Św. Mikołajem, łagodzi emocje związane z tym wydarzeniem i pomaga trwać w radosnym oczekiwaniu na szósty dzień grudnia.

 

 „SERCE, SERDUSZKO” to słuchowisko przeplatane piosenkami, o przemianie ludzkiego i psiego serca. Ta niebanalna i zarazem zabawna historia pewnej małomiasteczkowej rodziny. Inspirowana Królową Śniegu opowieść wyciska z dziecięcych (i nie tylko!) oczu łzy wzruszenia i porywa do zabawy. Z fabuły wyłania się postać i dobro św. Mikołaja, który nadal działa w świecie. To wielowątkowe opowiadanie przykuwa uwagę dzieci. Jest bardzo czytelne i zrozumiałe nawet dla trzyletnich maluchów. Wiele nadesłanych i wypowiedzianych opinii potwierdza niezwykły walor płyty – ona się po prostu nie kończy. Z nią dzień się zaczyna i kończy. Jest do zabawy i do snu. 

 

Kontakt w sprawie oferty:

wydawnictwo@biala-lodka.pl

Tel. 796 021 323


Oferta dotyczy produktów z kategorii  „Książki" oraz „Muzyka"

Zapraszamy do współpracy!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Do kogo skierowana jest oferta?

- Przedszkola

- Szkoły

- Domy Kultury

- GOPS/MOPS

- Biblioteki

- Świetlice Środowiskowe

- Inne instytucje

Szczegóły oferty oraz cennik znajdą Państwo w tym linku: Oferta

W celu pobrania pliku należy kliknąć link, odczekać 45 sekund, a następnie przepisać kod z obrazka i kliknąć przycisk "pobierz"

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl