Opcje przeglądania

Płyta CD
Wersje instrumentalne
Cena
  • od do
Promocja
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się

Scenariusze bajek

Scenariusze przedstawień na podstawie bajek

Takie publikacje oparte o twórczość popularnych pisarzy wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem. Nauczyciele chętnie realizują znane od dziecka historie, próbując tym samym zarazić nimi najmłodsze dzieci obecnych pokoleń. Podstawą jest jednak, aby treść takiego scenariusza była nieco odmienna, urozmaicona względem oryginału. Powód? Takie sztuki realizowane są w wielu placówkach bardzo często i po pewnym czasie mogłyby stać się dla samego realizatora zwyczajnie nużące. Dużą znaczenie ma tu także muzyka - nowe, nieznane utwory z pewnością uświetnią przedstawienie. Powodzeniem cieszą się także scenariusze opatrzone dużą dawką humoru, w czasie których dobrze bawią się nie tylko widzowie, ale i sami młodzi aktorzy.

W naszym sklepie internetowym zakupią Państwo scenariusze bajek na podstawie opowiadań znanych pisarzy. Publikacje Wydawnictwa Biała Łódka zawierają książki oraz płyty ze ścieżką dźwiękową - każda unikalna. Na płycie odnajdziemy utwory w wersji instrumentalnej oraz z wokalem, a także tekst scenariusza i plakat do wydrukowania.

Na podstawie bajek

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Kopciuszek - scenariusz przedstawienia dla przedszkolaków Kopciuszek - scenariusz przedstawienia dla przedszkolaków
Cena: 59,00 zł
szt.

Publikacja do realizacji z przedszkolakami, uczniami szkół podstawowych i gimnazjów. Fabuła przedstawienia została oparta na kanwie znanej baśni o tym samym tytule

Kopciuszek - scenariusz przedstawienia dla uczniów Kopciuszek - scenariusz przedstawienia dla uczniów
Cena: 65,00 zł
szt.

Publikacja do realizacji z przedszkolakami, uczniami szkół podstawowych i gimnazjów. Fabuła przedstawienia została oparta na kanwie znanej baśni o tym samym tytule.

Calineczka - scenariusz przedstawienia Calineczka - scenariusz przedstawienia
Cena: 59,00 zł
szt.

Publikacja do realizacji przez przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych. Fabuła została oparta na podstawie znanej baśni H. Ch. Andersena. Sztuka może być wystawiona na okoliczność pasowania na ucznia i przedszkolaka, na Dzień Edukacji Narodowej, Dzień Babci, Dzień Matki, na przeglądy i konkursy teatralne.

Sklep jest w trybie podglądu

Sklep internetowy Shoper.pl