Opcje przeglądania

Płyta CD
Wersje instrumentalne
Cena
  • od do
Nowość
Promocja
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się

Scenariusz ekologicznyScenariusze ekologiczne stały się bardzo popularne w ostatnich latach ze względu na konieczność uświadamiania społeczeństwa o problemach związanych z zanieczyszczeniem naszej planety oraz o innych czynnikach mających negatywny wpływ na środowisko. Edukuje się już najmłodszych, by wykształcić w nich odpowiednie zachowania i nawyki. W ten sposób staramy się zapobiec degradacji zasobów naszej planety. Realizując scenariusz ekologiczny dzieci uczą się szybko podstawowych zasad dbania o środowisko oraz zostają uświadomione o istnieniu problemu. 

Tego typu przedstawienia realizowane są m.in. przy okazji obchodów Dnia Ziemi lub Dnia Sprzątania Świata. Nauczyciele przygotowują z dziećmi scenariusz o ekologii po czym jest on wystawiany dla reszty grup przedszkolnych lub klas w przypadku szkół. 

Scenariusz ekologiczny - oferta

W sklepie internetowym Wydawnictwa Biała Łódka zakupią Państwo scenariusz o tematyce ekologicznej przygotowany dla przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych. Publikacja zawiera książkę oraz płytę CD ze ścieżką dźwiękową z podkładami oraz utworami z wokalem. Ponadto na płycie umieszczono tekst scenariusza i plakat w dwóch formatach do wydrukowania.

Scenariusz na Dzień Ziemi

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Tropiciele - scenariusz przedstawienia o tematyce ekologicznej Tropiciele - scenariusz przedstawienia o tematyce ekologicznej
Cena: 89,00 zł
szt.

Spektakl dotyczący kasztanowców. Wszyscy wiemy, że te piękne drzewa od wieków wpisane w nasz polski krajobraz mają problemy. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę, że mogą im skutecznie pomóc. Przedstawienie osnute jest baśnią, lecz zawiera kompendium wiedzy na niniejszy temat.

Sklep jest w trybie podglądu

Sklep internetowy Shoper.pl