Opcje przeglądania
Płyta CD
Wersje instrumentalne
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Nowości
Jestem Polakiem (podkład mp3)
Jestem Polakiem (podkład mp3)
14,99 zł
szt.
Jestem Polakiem (utwór mp3)
Jestem Polakiem (utwór mp3)
2,99 zł
szt.
Moje pochodzenie (podkład mp3)
Moje pochodzenie (podkład mp3)
14,99 zł
szt.
Moje pochodzenie (utwór mp3)
Moje pochodzenie (utwór mp3)
2,99 zł
szt.

Scenariusze ekologiczne stały się bardzo popularne w ostatnich latach ze względu na konieczność uświadamiania społeczeństwa o problemach związanych z zanieczyszczeniem naszej planety oraz o innych czynnikach mających negatywny wpływ na środowisko. Edukuje się już najmłodszych, by wykształcić w nich odpowiednie zachowania i nawyki. W ten sposób staramy się zapobiec degradacji zasobów naszej planety. Realizując scenariusz ekologiczny dzieci uczą się szybko podstawowych zasad dbania o środowisko oraz zostają uświadomione o istnieniu problemu. 

Tego typu przedstawienia realizowane są m.in. przy okazji obchodów Dnia Ziemi lub Dnia Sprzątania Świata. Nauczyciele przygotowują z dziećmi scenariusz o ekologii po czym jest on wystawiany dla reszty grup przedszkolnych lub klas w przypadku szkół. 

W sklepie internetowym Wydawnictwa Biała Łódka zakupią Państwo scenariusz o tematyce ekologicznej przygotowany dla przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych. Publikacja zawiera książkę oraz płytę CD ze ścieżką dźwiękową z podkładami oraz utworami z wokalem. Ponadto na płycie umieszczono tekst scenariusza i plakat w dwóch formatach do wydrukowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl