Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się

Rozważania Drogi krzyżowej, scenariusze misterium Męki Pańskiej

Wielkanoc to jedne z najważniejszych świąt w ciągu roku. Początkowy okres zadumy i smutku wieńczy się radosnym Alleluja! W szkołach czy przykościelnych grupach teatralnych organizuje się inscenizacje misterium Męki Pańskiej, a także występy związane z samą tradycją wielkanocną. 

W naszym sklepie znajdą Państwo scenariusze przedstawień wielkopostnych - misteria, drogi krzyżowe czy wreszcie publikacje dla najmłodszych związane z tradycjonalizmem wielkanocnym. Każda z publikacji zawiera unikalną ścieżkę dźwiękową wraz z podkładami i utworami z wokalem, a także teksty do wydruku. Polecamy zapoznać się z naszą propozycją.

Rozważania Drogi Krzyżowej , Misterium Męki Pańskiej

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Kielich Goryczy - Misterium Męki Pańskiej wraz z drogą krzyżową Kielich Goryczy - Misterium Męki Pańskiej wraz z drogą krzyżową
Cena: 59,00 zł
szt.

Misterium wielkopostne jest próbą ilustracji bólu i lęku Jezusa przed męką, której obrazy pojawiały się przed Jego oczyma, gdy zatopiony w modlitwie czuwał w mroku Getsemani. Obrazy męki układają się i prowadzą Go po Jego własnej, przyszłej Drodze Krzyżowej. Jezus jakby wirtualnie uczestniczy w rozważaniu poszczególnych stacji widząc tam siebie. W tej wędrówce towarzyszy Mu anioł z kielichem goryczy.

Małe krzyże - Rozważania drogi krzyżowej do śpiewu Małe krzyże - Rozważania drogi krzyżowej do śpiewu
Cena: 49,00 zł
szt.

Rozważania drogi krzyżowej do śpiewu (książka + CD) dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, wspólnot oraz chórów dziecięcych. Książka zawiera trzy różne wersje rozważań oraz dodatkowo scenariusz zajęć katechetycznych pt. „Koszyczek Wielkanocny".

Moje małe krzyże Moje małe krzyże
Cena: 4,99 zł
szt.

Ta sześćdziesięciopięciostronicowa książeczka ma służyć dzieciom podczas nabożeństwa drogi krzyżowej. Trzem różnym propozycjom rozważań towarzyszy czarno-biała grafika przedstawiająca XIV stacji drogi krzyżowej. Dziecko może pokolorować rysunki. Na ostatniej stronie znajduje się tabelka obecności na nabożeństwach. 

Sklep jest w trybie podglądu

Sklep internetowy Shoper.pl