Opcje przeglądania

Płyta CD
Wersje instrumentalne
Cena
  • od do
Nowość
Promocja
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się

Scenariusz przedstawienia na Dzień Matki

Scenariusze przedstawień na Dzień Matki


To ważne święto dla wszystkich rodziców i ich podopiecznych. Uroczystość ta obchodzona jest praktycznie w każdym przedszkolu oraz w każdej szkole podstawowej. Zwykle uczniowie nagradzają swoich rodziców poprzez wystawienie dla nich przedstawienia o tematyce rodzinnej.Spektakl nierzadko jest wzruszający i w oczach rodziców pojawiają się łzy. Tematyka takich sztuk bywa różna - jedni nauczyciele wybierają tematy poruszający jakiś problem często występujący w naszych domach, z kolei inni decydują się na realizację scenariusza wypełnionego humorem.

Jakąkolwiek tematykę występu wybierzemy, należy pamiętać by jego przekaz był zrozumiały również dla samych dzieci. Czasami zdarza się, iż mali aktorzy wypowiadają kwestie, których tak naprawdę do końca nie rozumieją. Jeżeli dzieci pojmą treść scenariusza z pewnością mocniej zaangażują się w jego realizację, co na pewno poskutkuje sprawnym przygotowaniem sztuki. Pamiętajmy także o muzyce - to ona wprowadza do przedstawienia pewne ożywienie, dopełnia ja i uwydatnia jego sens.

Wydawnictwo Biała Łódka proponuje publikacje na okoliczność Dnia Rodziny przygotowane z myślą o przedszkolakach oraz uczniach szkół podstawowych. Oferowane pozycje zawierają oprócz tekstu oryginalną ścieżkę dźwiękową z utworami w wersji instrumentalnej oraz z wokale

Scenariusze na Dzień Matki

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Z prochu i żebra - scenariusz przedstawienia o stworzeniu świata Z prochu i żebra - scenariusz przedstawienia o stworzeniu świata
Cena: 59,00 zł
szt.

Humorystyczny spektakl przeznaczony do realizacji przez dzieci  w wieku szkolnym oraz przez przedszkolaki. Fabuła opowiada o pierwszych rodzicach i stworzeniu świata. Uświetni m.in. takie uroczystości jak Dzień Rodziny czy Dzień Ziemi.

Zagubiony czas - scenariusz inscenizacji na Dzień Matki Zagubiony czas - scenariusz inscenizacji na Dzień Matki
Cena: 59,00 zł
szt.

Spektakl na okoliczność Dnia Rodziny oraz wszelkie inne święta związane z rodziną. Przeznaczony do realizacji przez dzieci w wieku szkolnym oraz przedszkolaków.

Kukułka - scenariusz na Dzień Matki Kukułka - scenariusz na Dzień Matki
Cena: 59,00 zł
szt.

„Kukułka” to trzyaktowy, niezwykle zabawny i wzruszający w swojej treści scenariusz przedstawienia, przeznaczony do realizacji z przedszkolakami oraz uczniami klas I-II nauczania początkowego. 

Sklep jest w trybie podglądu

Sklep internetowy Shoper.pl