Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się

Zagubiony czas - scenariusz inscenizacji na Dzień Matki

Scenariusze na Dzień Matki
59
PLN
Zagubiony czas - scenariusz inscenizacji na Dzień Matki
Zagubiony czas - scenariusz inscenizacji na Dzień Matki 3 3.51
Zagubiony czas - scenariusz inscenizacji na Dzień Matki
in_stock
Dostępność:
średnia ilość
Wysyłka w:
48 godzin
Cena: 59,00 zł
Cena netto: 59,00 zł
szt.

Scenariusz przedstawienia dla dzieci pt. „Zagubiony czas” jest przeznaczony do realizacji z przedszkolakami i uczniami pierwszych klas szkoły podstawowej. Opowiada on wzruszającą historię rodzeństwa, które domaga się uwagi swoich rodziców. Ponieważ prośby zdają się na nic, dzieci wyruszają na poszukiwanie zgubionego czasu mamy i taty. W niebezpiecznej przygodzie towarzyszy im prawdziwie oddany przyjaciel – pies. Czy zakończy się ona szczęśliwie? Czy rodzice w końcu zrozumieją, że dzieci są ich najcenniejszym skarbem i nie warto żałować im czasu i uwagi?

Zapewne już się domyślacie, że tak. W rodzinie miłość musi wygrywać z egoizmem – codziennie. Scenariusz pt. „Zagubiony czas” przypomina o tym rodzicom i uczy dzieci tej prawdy. Jego realizacja przy okazji Dnia Matki i Dnia Ojca w lekkiej formie skłania do refleksji nad wykorzystaniem czasu. Przedstawienie ubogacają piękne piosenki, w tym „Hymn o mamie i tacie”, napisane i skomponowane specjalnie do tego scenariusza. Utwory te można także wykorzystać na akademii z okazji święta mamy i taty.

Pliki do pobrania
Odtwarzacz:

Dane techniczne

Autor Adam Szafraniec
Liczba stron 38
Oprawa Miękka
Płyta CD 1 szt.
Liczba utworów 8
Wersje instrumentalne Tak

Produkty powiązane

Calineczka - scenariusz przedstawienia Calineczka - scenariusz przedstawienia

Publikacja do realizacji przez przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych. Fabuła została oparta na podstawie znanej baśni H. Ch. Andersena. Sztuka może być wystawiona na okoliczność pasowania na ucznia i przedszkolaka, na Dzień Edukacji Narodowej, Dzień Babci, Dzień Matki, na przeglądy i konkursy teatralne.

Cena: 59,00 zł

Z prochu i żebra - scenariusz przedstawienia o stworzeniu świata Z prochu i żebra - scenariusz przedstawienia o stworzeniu świata

Humorystyczny spektakl przeznaczony do realizacji przez dzieci  w wieku szkolnym oraz przez przedszkolaki. Fabuła opowiada o pierwszych rodzicach i stworzeniu świata. Uświetni m.in. takie uroczystości jak Dzień Rodziny czy Dzień Ziemi.

Cena: 59,00 zł

Tropiciele - scenariusz przedstawienia o tematyce ekologicznej Tropiciele - scenariusz przedstawienia o tematyce ekologicznej

Spektakl dotyczący kasztanowców. Wszyscy wiemy, że te piękne drzewa od wieków wpisane w nasz polski krajobraz mają problemy. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę, że mogą im skutecznie pomóc. Przedstawienie osnute jest baśnią, lecz zawiera kompendium wiedzy na niniejszy temat.

Cena: 89,00 zł

Opinie o produkcie (3)

Przedszkole nr 4 Wieliczka
12 lipca 2013

Witam serdecznie Chciałam serdecznie podziękować za pomysł i scenariusze na Dzień Matki Z prochu i żebra i Zagubiony czas. Skorzystałyśmy z tego i jesteśmy wszyscy zadowoleni! Dzieci, rodzice i panie Na początku miałyśmy pewne obawy jak zostanie przyjęte tego typu przedstawienie, ale potem okazało się, że to fantastyczny scenariusz i dający dużo do myślenia. Musiałyśmy go trochę zmodyfikować do warunków naszego przedszkola i czasu jaki miałyśmy przeznaczony na występ( zrezygnowałyśmy z początku I aktu i kilku piosenek końcowych). Myślę, że na zakończenie roku wykorzystamy te piosenki Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękujmy


Anna Polonys
7 sierpnia 2013

Dziękuję za wzruszający scenariusz. Myślę, że rodzice będą wzruszeni. Dzieci pięknie śpiewają, piękna historia. Pozdrawiam


Baśka - wych. kl.III z Warszaw
7 sierpnia 2013

Witam, Panie Adamie. Ach, gdyby Pan widział to, co działo się ostatnio u nas w szkole podczas obchodów Dnia Rodziny… Byłby Pan pewnie zachwycony. Wielka euforia, salwy śmiechu, łzy wzruszenia i owacje na stojąco – tego wszystkiego doświadczyliśmy dzięki scenariuszowi Z prochu i żebra, na którego zakup mnie Pan namówił. Na początku byłam pewna obaw. O olbrzymiej pracy nawet nie wspominam, ale… jakież z tego piękne owoce zebrałam! Nie potrafię wyrazić słowami tego co przeżyłam i czego byłam świadkiem. Takie chwile są bezcenne i warto dla nich żyć. Radość, niesamowita radość, której nie można pomieścić w sercu! To było najpiękniejsze święto jakie miało miejsce w naszej szkole. Historia stworzenia świata, Adama i Ewy, a potem pojawiające się dzieci znakomicie wkomponowały się w Dzień Rodziny. Na oczach widza dokonywał się akt stworzenia rodziny – Bożej Rodziny. Piosenka Małe niebo sprawiła, że w sercach rodziców rzeczywiscie zrodziło się małe niebo zabarwione miłością. Będę teraz przekonywała wszystkich w koło do korzystania z Pana scenariuszy, bo wiem, że są znakomite i skazane na sukces. Proszę pisać, dużo pisać, bo jest Pan do tego stworzony. Moje dzieciaczki głośno do Pana wołają: DZIĘKUJEMY!!


Sklep jest w trybie podglądu

Sklep internetowy Shoper.pl