Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się

Światłość w ciemności świeci - scenariusz jasełek dla przedszkolaków

Dla przedszkolaków
65
PLN
Światłość w ciemności świeci - scenariusz jasełek dla przedszkolaków
Światłość w ciemności świeci - scenariusz jasełek dla przedszkolaków 6 4.8
in_stock
Dostępność:
średnia ilość
Wysyłka w:
24 godziny
Cena: 65,00 zł
Cena netto: 65,00 zł
szt.

Scenariusz jasełek pt. „Światłość w ciemności świeci” w wersji dla przedszkolaków i dzieci z pierwszych klas szkoły podstawowej to pełna humoru opowieść o pochodzeniu szopki i jasełkowych przedstawień oraz o narodzeniu Jezusa. W pierwszym akcie akcja toczy się w Greccio, gdzie św. Franciszek dał początek jasełkom, a w drugim akcie fabuła przenosi nas do Betlejem. Przedstawienie w lekkiej formie przekazuje trudne dla dzieci prawdy dotyczące Wcielenia Syna Bożego i Jego miłości do człowieka. Część kwestii została napisana wierszem, co ułatwi małym aktorom ich opanowanie. Wielość postaci pozwala na zaangażowanie całej grupy przedszkolaków czy klasy. Poza bohaterami zawsze występującymi w jasełkach- Maryja, Józef, Aniołowie, Pasterze, trzej Królowie, przewidziane są znaczące dla opowieści liczne role Zwierząt, a także Dzieci – Wieków. Scenariusz pozwala także na połączenie teatru żywego z kukiełkowym. Może być wystawiony w całości, bądź okrojony według potrzeb – poszczególne sceny, ścieżka dźwiękowa i specjalnie do tego scenariusza napisane i skomponowane pastorałki to materiał, z którego bogactwa można skorzystać wiele razy i na różne sposoby.

Ważna informacja: Książka zawiera również tekst scenariusza dla uczniów. Istnieje możliwość dokupienia samej płyty ze ścieżką dźwiękową dla uczniów w cenie 20zł. Chcąc zamówić książkę z dwoma ścieżkami dźwiękowymi złóż zamówienie w sklepie, a następnie poinformuj nas o chęci dokupienia drugiej płyty mailowo lub telefonicznie.

Pliki do pobrania
Odtwarzacz:

Dane techniczne

Autor Adam Szafraniec
ISBN -
Liczba stron 64
Oprawa Miękka
Płyta CD 1 szt.
Liczba utworów 5
Wersje instrumentalne Tak

Opinie o produkcie (6)

Maria Pastuszak
12 lipca 2013

Za nami już trzy udane występy jasełek wg najnowszego Pana scenariusza Światłość w ciemności świeci. Jesteśmy wypełnieni radością! Ponownie okazało się, że scenariusz jest na wysokim poziomie i zachwycił publiczność. Na szczególne uznanie zasługuje świetnie dopasowana do scenariusza ścieżka dźwiękowa i muzyka Pana Artura Kaszowskiego, a także słowa Pana pięknych i niepowtarzalnych pastorałek. Dzięki nim z naszego przedstawienia powstało niezwykłe widowisko teatralne. Przyznaję, że było nad czym pracować, ale patrząc na rezultat naszej pracy wiem, że warto było się mozolić. W imieniu swoim i moich dzieciaczków składam gorące podziękowania za tak ciekawy i niezwykle porywający scenariusz. Pozdrawiamy.” Marta Pastuszak


dona
7 sierpnia 2013

WITAM. SCENARIUSZ I PASTORAŁKI SĄ CUDOWNE. MOJE DZIECI NAUCZYŁY SIĘ WSZYSTKICH POZYCJI W CIĄGU DWÓCH DNI. SA PO PROSTU OCZAROWANE. BARDZO DZIĘKUJĘ.


Zofia Bojanowska
7 sierpnia 2013

Bardzo piękne jasełka. Napisane lekkim językiem,ze szczyptą humoru. Niebanalne melodie, pełne energii, zmieniające się w zależności od treści jasełek Mnie się bardzo podobają. Są niepowtarzalne, dlatego je kupuję. Zofia Bojanowska Poznań


M. Pastuszak
7 sierpnia 2013

Za nami już trzy udane występy jasełek wg najnowszego Pana scenariusza Światłość w ciemności świeci. Jesteśmy wypełnieni radością! Ponownie okazało się, że scenariusz jest na wysokim poziomie i zachwycił publiczność. Na szczególne uznanie zasługuje świetnie dopasowana do scenariusza ścieżka dźwiękowa i muzyka Pana Artura Kaszowskiego, a także słowa Pana pięknych i niepowtarzalnych pastorałek. Dzięki nim z naszego przedstawienia powstało niezwykłe widowisko teatralne. Przyznaję, że było nad czym pracować, ale patrząc na rezultat naszej pracy wiem, że warto było się mozolić. W imieniu swoim i moich dzieciaczków składam gorące podziękowania za tak ciekawy i niezwykle porywający scenariusz. Pozdrawiamy


Małgorzata Łabuzek
7 sierpnia 2013

Witam serdecznie! Panie Adamie jasełka Światłość w ciemności świeci są rewelacyjne. Miałam już wcześniej napisać, ale wciąż jeździmy i wystawiamy jasełka Wspaniały scenariusz i piosenki (zarówno muzyka jak i słowa). Ze względu na ograniczenie czasowe część franciszkańską okroiliśmy. Zrobiliśmy wersję z kukiełkami, najmłodsi widzowie byli nimi zachwyceni, a starszym podobały się proste i głębokie teksty. Tutaj zamieściliśmy naszą inscenizację: cz.1 http://www.youtube.com/watch?v=YsF2C0PONU4 cz.2 http://www.youtube.com/watch?v=tYZLAGFcsCM Pozdrawiam serdecznie i dziękujemy za wspaniały scenariusz!


Alicja - Dąbrowa Górnicza
25 grudnia 2016

Rewelacja !!!!!!!!!!!!!!!! Polecam ten scenariusz wszystkim nauczycielom i katechetom. Jasełka - " NA CZASIE " dla współczesnych odbiorców. Gratulacje dla Pana Adama, Pana Artura i całej grupy twórców !!!!!! Czekam na kolejne scenariusze na Boże Narodzenie.


Sklep jest w trybie podglądu

Sklep internetowy Shoper.pl