Opcje przeglądania

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się

Scenariusz jasełek dla przedszkolakówScenariusze jasełek dla przedszkolaków

Przedstawienia bożonarodzeniowe odgrywane są już przez najmłodsze dzieci uczęszczające do przedszkoli. Pierwsze małe sztuki wystawiają dzieci w wieku 3 lat. W ich przypadku konieczne są nieskomplikowane teksty, oparte o proste dialogi i najlepiej pisane wierszem. Dużą rolę odgrywa odpowiednia ścieżka dźwiękowa, która sprawia, iż scenariusz nie jest tak trudny do zrealizowania. Wówczas wiele pozbywamy się zbyt dużej ilości dialogów na rzecz utworów muzycznych, które są zwykle dla najmłodszych dzieci lepiej przyswajalne. 

Z kolei dla starszaków można już pokusić się o nieco bardziej skomplikowany tekst z bogatszą treścią. Wszystko zależy jednak od atrakcyjności sztuki - jeśli tekst jest dla młodych aktorów atrakcyjny oraz do tego dołożymy ciekawą oprawę muzyczną z wpadającymi w uszy pastorałkami, dzieci z pewnością szybko przyswoją tekst, gdyż próby do przedstawienia staną się dla nich zabawą.

W naszym sklepie internetowym odnajdą Państwo bogatą ofertę scenariuszy jasełek dla przedszkolaków. Każda z naszych publikacji zawiera książkę z unikalnym tekstem, zapisem nutowym, płytę CD z zupełnie nowymi pastorałkami w wersji instrumentalnej oraz w wersji z wokalem. Ponadto otrzymują Państwo plakat informujący o spektaklu bożonarodzeniowym do wydrukowania w dwóch formatach.

Dla przedszkolaków

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Jasełkowa Łezka - humoreska Jasełkowa Łezka - humoreska
Cena: 59,00 zł
szt.

Prosta w realizacji, niewymagająca wielkiego zaangażowania publikacja dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Zapisany w formie wiersza rymowanego, łatwo przyswajalny dla dzieci. Wyróżnia go spora dawka humoru zawartego w dialogach, ale nienaruszającego i niebanalizującego historii Bożego Narodzenia.

Światłość w ciemności świeci - scenariusz jasełek dla przedszkolaków Światłość w ciemności świeci - scenariusz jasełek dla przedszkolaków
Cena: 65,00 zł
szt.

Spektakl bożonarodzeniowy z postacią św. Franciszka w tle i znaczną liczbą ról zwierzęcych. Połączenie teatru żywego z kukiełkowym z pewnością ubarwi przedstawienie.

Broda Heroda - dla przedszkolaków oraz uczniów klas I-III Broda Heroda - dla przedszkolaków oraz uczniów klas I-III
Cena: 65,00 zł
szt.

To pełna humoru i wzruszeń historia. Już tytuł zdradza, że historia Bożego Narodzenia i tym razem została opowiedziana w sposób niebanalny, Obok postaci Maryi, Józefa, Aniołów, Diabłów i Pasterzy występują zwierzęta, a szczególną rolę odgrywa pewna ptasia rodzina. Jej losy w niesamowity sposób, także za sprawą brody Heroda, krzyżują się z przeżyciami Świętej Rodziny w Nazarecie.

Ach! Co za noc! - scenariusz jasełek dla przedszkolaków oraz uczniów klas I-III Ach! Co za noc! - scenariusz jasełek dla przedszkolaków oraz uczniów klas I-III
Cena: 65,00 zł
szt.

Publikacja przeznaczona dla przedszkolaków oraz uczniów klas I-III. W tekście odnajdziemy wiele ról dla aniołów. Szczególną odgrywa Archanioł Gabriel, gdyż autor kładzie duży nacisk na tematykę zwiastowania Maryi.

Tak! On jest Królem! - scenariusz jasełek Tak! On jest Królem! - scenariusz jasełek
Cena: 59,00 zł
szt.

Kompleksowa publikacja dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. W komplecie książka z tekstem i zapisem nutowym pastorałek oraz płyta CD z piosenkami, pastorałkami, efektami dźwiękowymi, podkładami muzycznymi, grafiką, która może posłużyć w przygotowaniu scenografii oraz tekstem do wydrukowania.

Tak! Wierzę! - scenariusz przedstawienia na okres adwentu Tak! Wierzę! - scenariusz przedstawienia na okres adwentu
Cena: 35,00 zł
szt.

Spektakl adwentowy, wprowadzający w okres świąteczny. Książka zawiera tekst w dwóch wersjach - dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, oraz dla przedszkolaków.

Zanim rozbłyśnie światłość - scenariusz na okres Adwentu Zanim rozbłyśnie światłość - scenariusz na okres Adwentu
Cena: 33,00 zł
szt.

Spektakl adwentowy, wprowadzający w okres świąteczny.  Pomoc dydaktyczna dla nauczycieli przedszkoli (przy wsparciu dorosłych), szkół podstawowych oraz gimnazjów.a

Sklep jest w trybie podglądu

Sklep internetowy Shoper.pl