Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się

Broda Heroda - dla przedszkolaków oraz uczniów klas I-III

Dla przedszkolaków
65
PLN
Broda Heroda - dla przedszkolaków oraz uczniów klas I-III
Broda Heroda - dla przedszkolaków oraz uczniów klas I-III 3 3.82
Broda Heroda - dla przedszkolaków oraz uczniów klas I-III
in_stock
Dostępność:
średnia ilość
Wysyłka w:
48 godzin
Cena: 65,00 zł
Cena netto: 65,00 zł
szt.

„Broda Heroda” to pełen humoru i wzruszeń scenariusz jasełek dla przedszkolaków i uczniów początkowych klas szkoły podstawowej. Już tytuł zdradza, że historia Bożego Narodzenia i tym razem została opowiedziana w sposób niebanalny, Obok postaci Maryi, Józefa, Aniołów, Diabłów i Pasterzy występują zwierzęta, a szczególną rolę odgrywa pewna ptasia rodzina. Jej losy w niesamowity sposób, także za sprawą brody Heroda, krzyżują się z przeżyciami Świętej Rodziny w Nazarecie.

W tej opowieści Herod coś traci, ptaszki i ludzkość zyskują, a Bóg zło w dobro przemienia. Realizacja scenariusza pozwala- nie tracąc nic z najważniejszego przekazu jasełek – na przygotowanie wyjątkowego, zabawnego przedstawienia. Na pewno zaskoczy ono i rozbawi publiczność, ale także pobudzi wszystkich do refleksji. Świetne pastorałki stworzone specjalnie do „Brody Heroda”, duża ilość przewidzianych ról, a także możliwość modyfikacji scenariusza (pod kątem czasu trwania czy obsady aktorskiej), to niewątpliwie atuty tej publikacji. Zapraszamy do skorzystania i życzymy sukcesu na scenie!

Pliki do pobrania
Odtwarzacz:

Dane techniczne

Format 240x170 mm
Książka 1 szt
Autor Adam Szafraniec
ISBN 978-83-63810-18-4
Oprawa Miękka
Płyta CD 1 szt.
Liczba utworów 6
Wersje instrumentalne Tak

Produkty powiązane

Ach! Co za noc! - scenariusz jasełek dla przedszkolaków oraz uczniów klas I-III Ach! Co za noc! - scenariusz jasełek dla przedszkolaków oraz uczniów klas I-III

Publikacja przeznaczona dla przedszkolaków oraz uczniów klas I-III. W tekście odnajdziemy wiele ról dla aniołów. Szczególną odgrywa Archanioł Gabriel, gdyż autor kładzie duży nacisk na tematykę zwiastowania Maryi.

Cena: 65,00 zł

Tak! On jest Królem! - scenariusz jasełek Tak! On jest Królem! - scenariusz jasełek

Kompleksowa publikacja dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. W komplecie książka z tekstem i zapisem nutowym pastorałek oraz płyta CD z piosenkami, pastorałkami, efektami dźwiękowymi, podkładami muzycznymi, grafiką, która może posłużyć w przygotowaniu scenografii oraz tekstem do wydrukowania.

Cena: 59,00 zł

Światłość w ciemności świeci - scenariusz jasełek dla przedszkolaków Światłość w ciemności świeci - scenariusz jasełek dla przedszkolaków

Spektakl bożonarodzeniowy z postacią św. Franciszka w tle i znaczną liczbą ról zwierzęcych. Połączenie teatru żywego z kukiełkowym z pewnością ubarwi przedstawienie.

Cena: 65,00 zł

Opinie o produkcie (3)

Alicja - Dąbrowa Górnicza
17 grudnia 2015

Panie Adamie kolejny Pana sukces !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem pod wrażeniem scenariusza, który w tym roku wykorzystałam z dziećmi. Były brawa na stojąco od rodziców i zaproszonych gości. Piękne wzruszające teksty i piosenki. Piękne efekty dźwiękowe i wersja instrumentalna. Gratulacje również dla Pana Artura. Po prostu - brak słów. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Witold Nowakowski
21 września 2017

Moja koleżankę, z którą mieliśmy przygotować ubiegłoroczne jasełka twierdziła, że to jakieś obrzydliwy scenariusz, bo takie miała skojarzenia z tytułem Broda Heroda. Dzisiaj każe mi pisać w naszym imieniu opinię, że to niesamowite jak poprowadziliscie fabułę, a własciwie to Pan, Panie Adamie ma niezwykły dar i lekkie pióro. O tak poważnych sprawach tak napisać... I tyle humoru i wzruszenia. Dziekujemy. Witek i Anna z Wrocławia.


Grupa Teatralna "Bez nazw
22 października 2017

Przesyłamy film z przedstawienia wg Pana scenariusza. Było pięknie. https://www.youtube.com/watch?v=wgcrJ9POtNU


Sklep jest w trybie podglądu

Sklep internetowy Shoper.pl