Tak! On jest Królem! - scenariusz jasełek

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 59,00 zł 59.00
Cena netto: 59,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

„Tak! On jest królem” to scenariusz jasełek dla przedszkolaków i dzieci z początkowych szkół podstawowych. Dzięki wielości przewidzianych ról pozwala zaistnieć na scenie całej grupie czy klasie. W fabule pojawiają się rodziny składające pokłon małemu Jezusowi, co pozwala zaangażować w przedstawienie także rodziców. Poza postaciami nieodłącznie związanymi z jasełkami: Maryją, Józefem, aniołami, diabłem, pasterzami i królami, w scenariuszu pojawiają się Kresowianie, Ślązacy i Krakowiacy, którzy przynoszą Dzieciątku dary związane ze swoim regionem. Przewidziany dla nich tekst można łatwo zmodyfikować dostosowując do dowolnych grup i części kraju. Pięknym uzupełnieniem fabuły są specjalnie na jej potrzeby napisane i skomponowane pastorałki. Ich proste teksty szybko zostają w głowach małych aktorów, podobnie jak napisane wierszem role. Realizacja przedstawienia jasełkowego według scenariusza „Tak! On jest królem” gwarantuje dobrą zabawę wszystkim zaangażowanym i sukces sceniczny.

Odtwarzacz:

Dane techniczne

Autor Adam Szafraniec
ISBN 978-83-63810-00-9
Liczba stron 36
Oprawa Miękka
Płyta CD 1 szt.
Liczba utworów 7
Wersje instrumentalne Tak

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (9)

12 lipca 2013

Chciałam bardzo serdecznie podziękować za tak piękny scenariusz Tak on jest królem według którego wystawiłyśmy przepiękne, niespotykane dotąd jasełka. Przyznaję, pracy było co nie miara, ale opłacało się….., przedstawienie nagrodzone zostało gromkimi brawami i zachwytem naszej publiczności szkolnej. To cudownie, że Ktoś obdarzony takim talentem, może służyć innym. Zdjęcia można zobaczyć na stronie naszej szkoły PSP nr 29 w Radomiu. Już wiemy, że w przyszłym roku, wykorzystamy drugi, zakupiony scenariusz: Światłość w ciemności świeci . Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego najlepszego, dla całej ” Baśniowej kapeli ”

12 lipca 2013

Jasełka Tak On jest Królem moje dzieci z zerówki wystawiały aż 6 razy! Ten ostatni w Zborowie, gdzie zajęliśmy II miejsce w Przeglądzie Jasełek.Tak,6 razy i mogłyby jeszcze!W ogóle nie były nimi znudzone!Podobały się bardzo zarówno Rodzicom,Dziadkom, Radnym i w ogóle wszystkim.Słowom uznania nie było końca,oklaskom też.Nie zabrakło łez,śmiechu i wzruszeń.A to wszystko dzięki fenomenalnej twórczości p.Adama-Baśniowej Kapeli!Panie Adamie -Pana scenariusze po prostu skazane są na sukces!Jestem pełna szacunku i uznania dla Pana pracy i cieszę się, że mogę wspólnie z dziećmi uczestniczyć w tej przygodzie jaką są Pana przedstawienia-scenariusze,opisane rzetelnie, łatwo wpadają w ucho no i te piosenki,pastorałki…Rewelacja! Dziękuję bardzo i proszę o więcej takich tekstów.

7 sierpnia 2013

Witamy serdecznie Panie Adamie, Miałyśmy przyjemność skorzystać ze scenariusza Tak! On jest królem!. Przygotowałyśmy przedstawienie, w którym wykorzystałyśmy scenariusz, piosenki i muzykę z płyty. Przedstawienie odbyło się 25.12.2012r. w Kościele Zielonoświątkowym w Białogardzie. Aktorzy (dzieci w wieku od 2,5-11 lat oraz młodzież- razem 17 osób) odebrali owacje na stojąco. Wszyscy widzowie byli zachwyceni. Przedstawienie umiliło ten świąteczny dzień i poruszyło wiele serc. Bardzo Panu dziękujemy. Bez Pana piosenek i tekstów nie byłoby tak ciekawie. Beata Hynda-Pietkun Irena Hynda

7 sierpnia 2013

W ubiegłym roku przygotowałam jasełka Tak On jest Królem w naszej małej,wiejskiej szkole i były one najpiękniejszym wydarzeniem w ciągu całego roku szkolnego. Przygotowywałam je z klasą 3.Na koniec roku szkolnego wychowawczyni tej klasy, zadała dzieciom do napisania wypracowanie, co z tych 3 wspólnych lat pozostanie w ich pamięci, poza trójką dzieci wszyscy napisali że jasełka i praca nad nimi. Dla mnie to było również piękne przeżycie dlatego postanowiłam nadal pracować na Waszych scenariuszach mimo,że muszę płacić za nie z własnego budżetu.Jednak dla takich przeżyć warto.

7 sierpnia 2013

Jasełka Tak On jest Królem moje dzieci z zerówki wystawiały aż 6razy! Ten ostatni w Zborowie, gdzie zajęliśmy IImiejsce w Przeglądzie Jasełek.Tak,6razy i mogłyby jeszcze!W ogóle nie były nimi znudzone!Podobały się bardzo zarówno Rodzicom,Dziadkom, Radnym i w ogóle wszystkim.Słowom uznania nie było końca,oklaskom też.Nie zabrakło łez,śmiechu i wzruszeń.A to wszystko dzięki fenomenalnej twórczości p.Adama-Baśniowej Kapeli!Panie Adamie -Pana scenariusze po prostu skazane są na sukces!Jestem pełna szacunku i uznania dla Pana pracy i cieszę się, że mogę wspólnie z dziećmi uczestniczyć w tej przygodzie jaką są Pana przedstawienia-scenariusze,opisane rzetelnie, łatwo wpadają w ucho no i te piosenki,pastorałki...Rewelacja!Dziękuję bardzo i proszę o więcej takich tekstów.

7 sierpnia 2013

Chciałam bardzo serdecznie podziękować za tak piękny scenariusz Tak on jest królem według którego wystawiłyśmy przepiękne, niespotykane dotąd jasełka. Przyznaję, pracy było co nie miara, ale opłacało się....., przedstawienie nagrodzone zostało gromkimi brawami i zachwytem naszej publiczności szkolnej. To cudownie, że Ktoś obdarzony takim talentem, może służyć innym. Zdjęcia można zobaczyć na stronie naszej szkoły PSP nr 29 w Radomiu. Już wiemy, że w przyszłym roku, wykorzystamy drugi, zakupiony scenariusz: Światłość w ciemności świeci. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego najlepszego, dla całej " Baśniowej kapeli " w Nowym Roku Jolanta Brodowska

7 sierpnia 2013

Moje przedszkolaki zadziwiająco szybko opanowały pastorałki. No muszę powiedzieć, że mam w tym roku szczęście. Tak on jest królem jest już przebojem. Moje Misie kłaniają się przy tym jak prawdziwi królowie.

7 sierpnia 2013

Dzień dobry! Informuję, że zgodnie z Pana obietnicą otrzymałam wczoraj przesyłkę ze scenariuszem. Dziękuję! A tak na marginesie: wydanie profesjonalnie opracowane, w 100% pomocne, szkoda tylko, że na płytce nie ma zapisanego tak czarującego i tajemniczego głosu narratora, jak to jest w prezentacji skrótowej na stronie www. Dla mnie osobiście byłoby to bardziej przydatne, bo dodaje całości nastroju, którego, obawiam się, nie uda się wytworzyć realizując z dziećmi. Ale reszta- pełen szacunek! Jeszcze raz dziękuję

21 stycznia 2014

Scenariusz bardzo ciekawy , pastorałki fantastyczne. Ja przygotowałam przedstawienie tylko w oparciu o nagrania z płyty (bez recytacji) - ponieważ musiałam przygotować bardzo krótkie przedstawienie na Gminne Spotkanie Oddziałów Przedszkolnych. Wszystkim bardzo się podobało, nikt się nie nudził. Było super. Zdjęcia na stronie naszej szkoły sp1kaszow.pl Dziękuję

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl