Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się

W Tobie jest światło - scenariusz przedstawień bożonarodzeniowych

Dla uczniów
59
PLN
W Tobie jest światło - scenariusz przedstawień bożonarodzeniowych
W Tobie jest światło - scenariusz przedstawień bożonarodzeniowych
in_stock
Dostępność:
średnia ilość
Wysyłka w:
24 godziny
Cena: 59,00 zł
Cena netto: 59,00 zł
szt.

W Tobie jest światło – dwa scenariusze przedstawień bożonarodzeniowych (w jednej książce) dla uczniów gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.

W Tobie jest światło 

To niezwykle wzruszający scenariusz ilustrujący emocje zagubionych, młodych ludzi, często samotnych. Ludzi zmagających się z problemem wiary, poszukujących prawdy i osobistej relacji z Bogiem. Fabuła zbudowana jest m.in. wokół pieśni „W Tobie jest światło” naszej GRUPY ODPOWIEM. Historia wpisuje się w dzieło Nowej Ewangelizacji, która w tym wypadku prowadzi od zimnej ulicznej ławki, do gorącej, betlejemskiej stajenki.


BIM, BAM, BOM

Scenariusz pt. „BIM, BAM, BOM" jest przeznaczony dla uczniów szkół gimnazjalnych i średnich. Ten bożonarodzeniowy scenariusz to wyzwanie dla młodych ludzi przygotowujących spektakl, a także dla zaproszonej publiczności. Jaką postawę przyjąłby każdy z nas w obliczu faktycznej, fizycznej obecności Jezusa? BIM, BAM i BOM to skróty nazw trzech partii, których przedstawiciele uczestniczą w prowadzonej przez redaktora debacie na temat projekt ustawy o oddzieleniu ducha od ciała. Jest to jedna z wielu politycznych debat telewizyjnych, wszyscy znamy ich przebieg, często agresywny ton, a nawet potrafimy przewidzieć padające stwierdzenia. Tym razem jednak w studiu pojawia się Dzieciątko, które Bóg Ojciec przynosi ludziom w darze. Płacz nowonarodzonego Boga wdziera się do toczącej się dyskusji i nie pozwala pozostać wobec niego obojętnym. Coś trzeba zrobić z Jezusem. Wyrzucić go z programu? Zostawić? Zabrać prawo głosu? Moc decyzyjną w tym zakresie scenariusz przekazuje przygotowującym spektakl i publiczności. Zakończenie może być zatem niespodzianką dla wszystkich... Polecamy realizację tego scenariusza z młodzieżą!

Pliki do pobrania
Odtwarzacz:

Dane techniczne

Autor Adam Szafraniec
ISBN 978-83-63810-05-4
Liczba stron 64
Oprawa Miękka
Płyta CD 1 szt.
Liczba utworów 5
Wersje instrumentalne Tak

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu

Sklep internetowy Shoper.pl